Değerli Üyelerimiz

Derneğimizin yeni Yönetim Kurulu, 05.11.2016 tarihinde Olağanüstü Genel Kurulunda yapılan seçimle belirlenmiştir.

Yeni yönetim olarak; derneğimizin marka ve saygınlığını yükseltmek için gayret sarf edeceğiz. Bu gayreti gösterirken de ben merkezli değil, biz merkezli ve şeffaf hareket edeceğiz. Bu bağlamda siz değerli üyelerimiz ile çalışmalarımız iç içe gerçekleşecek ve el birliğiyle derneğimizin hedeflerini gerçekleştireceğiz.

Derneğimiz Yeni yönetim kurulu olarak yapılan ilk toplantıda kısa, orta ve uzun vadeli hedeflerimiz belirlenmiştir. Teknisyen arkadaşlarımızın sorunları görüşülerek bu konular geniş çaplı olarak ele alınmış ve çözüm yolları için öneriler sunulmuştur. Yine bu toplantıda çalışan arkadaşlarımızın sıkıntılarını dinlemek amacıyla çalışanlar ile görüşmeler yapılacağı kararına varılmıştır. Böyle bir ortamda bilgi alış-verişinin daha sağlam ve şeffaf olacağının kanaatindeyiz. Bizler yeni yönetim kurulu olarak sizlerden alacağımız geri dönütler sayesinde, sizlerin de sunacakları öneriler, çözüm yolları sayesinde bu problemleri kısa sürede aşmayı hedeflemekteyiz. Bu bağlamda tüm yönetim kurulu olarak elimizi taşın altına sokmaya hazırız ve sizlerden gelecek her türlü eleştiri/desteğe açığız.

Hedeflerimizi gerçekleştirirken, üyelerimizin bizden beklentileri olduğunu, bize güvendiklerini, bizim başarımız için yanımızda olduklarını hatırlamaktayız. Bugüne kadar çeşitli konularda, çeşitli sebeplerle yaşanmış olan olumsuzluklar, yanlışlıklar, hayal kırıklıkları; işin özündeki bu saf ve samimi idealleri unutturmamalıdır. Kendimize güven, yaptığımız işe inanç olmadan, olumlu ve güzel işler yapmamız çok zor, hatta imkânsızdır.
Siz değerli üyelerimizden temennimiz şudur ki bizleri bu uzun ve maceralı yolculukta yalnız bırakmamanız, desteğinizi esirgememenizdir. Şu konu unutulmamalıdır ki atılacak olan her adım üyelerimizin bilgisi doğrusunda gerçekleşecek ve en şeffaf şekilde tüm işlerimiz yürütülecektir. Bir kez daha siz değerli üyelerimize sevgi ve şükranlarımızı sunuyoruz.

Saygılarımızla
TALTA Yönetim Kurulu

Talta